Неділя, 19.05.2024, 16:56
Вітаю Вас Гість | RSS
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.
Меню сайту
Це цікаво
Пошук
Вхід на сайт

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Математичне містечко

                                Сайт вчителя Мельник Надії Трифонівни

Каталог статей

Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 76
Показано матеріалів: 41-50
Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 7 8 »

Загальне рівняння прямої.Рівняння прямої, яка проходить через дану точку  і має вектор нормалі. Рівняння прямої з кутовим коефіцієнтом. Рівняння пучка прямих.

Вища математика | Добавил: Admin |Комментарии (0)

Рівняння прямої, що проходить через дві дані точки. Рівняння прямої , яка проходить через дану точку  і має заданий направляючий вектор. Рівняння прямої у відрізках. Взаємне розміщення двох прямих. Відстань від точки  до прямої.


Криві другого порядку. Коло та його рівняння. Еліпс та його канонічне рівняння.


Гіпербола та її канонічне рівняння. Парабола та її канонічне рівняння.


Означення границі функції в точці. Поняття границі функції в точці. Основні властивості границь. Зв'язок нескінченно малої величини з нескінченно великою.Нескінченна границя функції. Розкриття невизначеностей та приклади обчислення границь. Чудові границі. Неперервність функції.


Геометричний та фізичний зміст похідної. Означення похідної. Правило знаходження похідної. Похідні елементарних функцій:  правила  та формули диференціювання. Похідна складної функції. Поняття про похідні вищих порядків.


Ознаки зростання і спадання функції.  Дослідження функції  на екстремум за допомогою першої похідної.  Дослідження функції  на екстремум за допомогою другої похідної.  Дослідження функції  на опуклість, вгнутість та точки перегину.  Асимптоти.  Загальна схема дослідження функції. Приклад дослідження функції.


Поняття диференціала. Геометричний зміст диференціала. Знаходження диференціала.


Основні поняття. Означення функції багатьох змінних. Способи задання функції. Частинні та повні прирости функції двох змінних. Частинні похідні функції двох змінних. Повний диференціал функції двох змінних. Частинні похідні та повний диференціал функції n-змінних. Геометрична інтерпитація частинних похідних. Достатня умова диференційовності функції двох змінних у точці. Диференціювання складеної функції.


Означення невизначеного інтеграла. Властивості невизначеного інтеграла. Таблиця інтегрування елементарних функцій. Способи інтегрування: спосіб підстановки; спосіб інтегрування частинами.